Showing posts with label lugemispäevik. Show all posts
Showing posts with label lugemispäevik. Show all posts

Sunday, April 14, 2013

Heiki Vilep - HIRM





Pealkiri: HIRM
Autor: Heiki Vilep
Lehekülgede arv:  260

Raamt on minu arvates segane ja vahest segatusse ajav aga sealt võib ka leida naljakaid asju: nagu see kuidas Ericu tegelased päriselt olemas on ja kuidas Thor naise armukadedusest mongoli-tatari vallutusretkedeste aegadesse lasi saata kui siis muutus see jubedaks kuidas sõdalased vaese naisega käitusid. Ta oli idioot aga ta ei väärinud sellist surma aga see kuidas ta pärast elus oli kuidagi VEELGI segasem.
Raamatus oli varjatud geniaalsus ja tegelik päris elule, kuna aus olla mina olen ka palju mõelnud, et äkki oleme kõigest kellegi väljamõeldus ja ma tean inimesi kes mõtlevad ka seda, või siis kunagi mõtlesid.

Hinne: 7/10

Michael Morpurgo - Sõjaratsu



Pealkiri: Sõjaratsu
Autor: Michael Morpurgo
Lehekülgede arv:  142
Kirjastus: SkyMarket

Ütlen ette, et see oli erinev filmist nagu alati aga ega ta ei saanudki olla nagu film kuna selliseid asju terve loomaga oleks olnud keeruline ja piinamine. Ja terve hobust panna mängime haiget looma oleks liigagi raske xD
raamat oli tegelikult päris hea kuid ma tegelikult ei suuda selliseid raamatud lugeda kuna ma ei suuda lugeda kuidas looma kannatab ja kuidas neid tapetakse ja piinatakse. Jah inimestest on mul suht suva aga loomad on nagu pühad, nad on puhtad olendid ja neil ei ole selliseid lolle kiikse nagu inimsetel.

Hinne: 6/10

Tuija Lehtinen - Tiivad varvaste vahel




Pealkiri: Tiivad varvaste vahel
Autor: Tuija Lehtinen
Lehekülgede arv: 216
Kirjastus: Eesti Ekspress

Kohustuslik kirjandus
Tegelikult oil raamat päris hea, mitte küll päris minule aga muidu loetav.
Põnevus vahepeal oli kuigi enamasti oli takka sundimine.
Ma ei olnud selle lõpuga ültse rahul. Raamat oli algul veniv, keskel oli huvitav juba lugeda kuni selleni et 20 viimast lehekülge oli vaja lugeda ja siis tuleb välja nii palju saladusi, et sa ei saa arugi mida järgmised lehekpljed koed kuna su aju töötab ikka veel läbi seda sündmust.
Kes oleks arvanud, et see Boss on tegelt gei ja et ta armunud sellese Tinni juba algusest kuna meenutab tema eelmist poiss sõpra JA et ta õde käib Tinniga selle pärast, et ta venna suund poleks teada ja tegelikult käib ta ültse oma eelmisega ja kasutab Tinnit ültse ära....oh jaa ja veel see, et Tinni uus sõber hüppab lihtsalt aknas välja, et surra. No kuulge, see kutt ju mängis tolle plikaga, mis ta nii nördinud siis peab olema, et enesetapu tegi? Muidugi Tinni käitus peale seda ka nagu gei kuna jah....täielik armukese käitumine.
Muidugi lõpp oli parem, kolivad ära ja elavad õnnelikult Ema uue juures. Nagu tegelt, mis sa sellest mitme nädalasest kodus peidus olemisest? Nagu oleks hüpnoosi saanud ja meele muutus lampi teine

Hinne: 6/10

Ajuvabad ja imelikud küsimused lugemis kontrollis: